Wonder Woman Türkçe Altyazı izle

06-07-2017

Film Bilgileri
Wonder Woman Türkçe Altyazı izle
18.049
Wonder Woman, Themyscira isimli adada Amazon olarak bilinen kadın savaşçıların arasında büyüyen, bu adanın dışına hiç çıkmamış ve hiç bir erkek görmemiş Diana, Babası olan Zeus tarafından bahşedilen süper güçlü bir yarı tanrıdır. Günün birinde casusluk yaptığı anlaşılan Steve, Almanların uçağını kaçırarak gizemli Themyscria adasına düşer. Dünyanın büyük bir savaşın içinde olduğunu milyonlarca kişinin öldüğünü öğrenen Diana, bu savaşın kardeşi savaş tanrısı Ares tarafından başlatıldığından şüphelenmektedir. Adasını terk eden savaşı sona erdirmek istemektedir. Batman vs Superman filminin devamı niteliğinde olan bu filmden sonra Justice League vizyona girecektir.
 • IMDB Puanı:8.0
 • Yönetmen Adı:Patty Jenkins
 • Oyuncular:Gal Gadot , Chris Pine , Robin Wright , Connie Nielsen , David Thewlis
 • Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, En İyi Filmler, Fantastik Filmler, Macera
 • Yapımcı:Zack Snyder , Charles Roven
 • Yapım Yılı:2017 - ABD
 • Senaryo:William M. Marston , Jason Fuchs
 • Vizyon Tarihi:2 Haziran 2017
 • Süre:2 saat 13 dakika
 • Orjinal İsim:Wonder Woman
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Wonder Woman Türkçe Altyazı izle "
 1. gülse 21 Aralık 2017, 23:00 -

  Amazonlar, bugün Samsun civarında yaşadığı tahmin edilmektedir. Heredot’a göre Amazonlar, İskitlerden gelmektedirler ve bugün Samsun, Çarşamba ve Terme bölgesine yerleşmiş bir Kadim halk olmuştur. Amazonlar üremek için Çanakkale’deki Küçükkuyu (Gargaron) bölgesine geldikleri ve burada erkeklerle ilişkiye girerek hamile kaldıkları ve böylelikle soylarını devam ettirdikleri rivayet edilmektedir.Ayrıca Amazonlar Ayrıca Truva Savaşı’nda da Yunanlılara karşı savaşmış ve Yunanlılara oldukça uğraştırmışlardır. Yapılan Truva Savaşı’nda neden Truva ile ittifak yaptıkları bilinmemektedir. Truva bölgesi erkekleri ile yılda bir defa cinsel ilişkiye girdikleri için mi yoksa Yunanlıları sevmedikleri için mi Truvanın yanında savaştılar bilinmez ancak Amazonlar, Truva Savaşı’nda olduğu gibi Yunanlılar ile pek çok yerde mücadele etmişlerdir.
  Amazonların Yunanlılar ile yoğun mücadeleye girmesinin asıl sebebinin, Yunanistan’da kadınların hakkı yeteri kadar hak ve hukuka sahip olmaması, Kadınlara değer verilmemesi gibi sebepler olduğu düşünülmektedir. Antik Yunanistan’da kadınlara yeteri kadar değer verilmezken tam tersi aynı dönemde Anadolu topraklarında kadın, oldukça değerli görülmüştür.Ben sevdim bu kadınları..Harika bir film.

 2. yahya 22 Temmuz 2017, 10:41 -

  süperrrr elinize sagilk